Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Farmy Šumava

Zaujímavé či odporúčané farmy v Šumavě v obľubených mestách a vysokým štandardem ubytovania! Vydajťe sa s dětmi do Šumavu a užijte si to s jedlom lebo treba športom lebo treba pamiatkami. Nachádzate sa na našom webe s ponukou ubytovania v části zasvecené pro farmy Šumava:) Použijte všechny naše nastavenia triadenia farem na základě ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb pro ještě špecifičtější objavenie farem v Šumavě lebo treba presně toho čo by vám mohlo vyhovovať;)

Úžasná novinka ubytovanie na rozných miestach

Vybierať si možte z veľké ponuky pobytov ( farem ) v regionu Šumavu proslulou jedlom a pitím , výletmi či prípadne čistým vzduchom :) U nás na kamsi.sk nájdete vyčerpávajúcí zoznam farem v Šumavě ;)

Využijte ponuky triadenia druhov ubytovanie ( farem ) pro konkrétnějšie hľadánie ( obce , kvality, služieb, počtu osob či pokojov, ceny ) či také toho čo by se vám mohlo zamlúvať v turistickom regionu Šumavu :)

Lebo obľubené ubytovanie v turistických regionech a výbornou kuchyniou :

Vieťe o tomhle !

Slovensko

Přihlásit se

Registrace

Pro slovenské subjekty

Přihlašovací údaje

Vyhledejte své místo k relaxu

Kam hodláte vyrazit?

Vyberte ubytování

Cena

Od
Do
Od
Do

Kapacita

Druh zážitku

Poskytované služby

Vybavení

TOPlist